Hizmetlerimiz

Mavi Elma Yaşam Merkezi

Manuel terapi, doku elastikiyetini iyileştirmek, eklem hareket açıklığını artırmak, eklem ve yumuşak dokuları mobilize veya manipüle etmek, rahatlama sağlamak, ağrıyı düzenlemek, yumuşak doku şişkinliğini, inflamasyonu ve hareket kısıtlılığını azaltmak gibi amaçlarla, el ile yapılan tedavilerdir.

30 / 60 / 80   Dakika 

Kendinizi stresli, aşırı yorgun ve bitkin hissediyorsanız, bedeninize ve psikolojinize iyi gelecek bir şeylere ihtiyaç duyuyorsanız, diğer yandan yorucu bir kas yoğurma masajından çok sizi dinginleştirecek bir şeylere ihtiyacınız varsa aromaterapi masajı bunun cevabı olacaktır.

30 / 60 / 90 Dakika

Yaşam koçluğu, hayatınızda size problem yaratan sorunları çözmenizde yol gösterir.

İçinizde ki karanlığa ışık tutar.

 

 

 

 

Bio enerji vücudun kendisini iyileştirmesini sağlayan enerji sistemine akış ve denge sağlamayı amaçlamaktadır.Elleri kullanarak evrensel enerjinin bir kişiden diğerine kanalize edilmesi yoluyla, bedenimizi oluşturan ve çevreleyen enerji alanına dengeyi geri kazandırmaya yardım eden çok güçlü nazik ve tamamen doğal bir şifa biçimidir.

 

Aromaterapi, öz bitkisel yağların fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlık için solunum yoluyla alınmasıdır. Bu yağlar, bitkilerin saf özleri, doğanın canlı enerjileridir. Doğru kullanıldıklarında fizyolojik ve psikolojik etkileri çok güçlüdür. 

 
Taşların ve kristallerin tarih boyunca insanları cezbetmesinin tek nedeni o muhteşem renkleri ve yaydıkları parlak ışıklar değil;  bu taşlar aynı zamanda ruhsal ve bedensel sorunları çözmede de minik birer hazine…
 

Masaj terapisi, vücuttaki yumuşak dokuların normalleşmesi amacıyla bu dokuların bilimsel bir şekilde manipüle edilmesidir.

 

Masaj Paketleri, Vücut Bakımları

Kişiye Özel Masaj ve Terapi

Yeni Terapi Hizmetleri

 
Yeni

Bu masajda sıcak bitkisel yağlar kullanılır ve ve bu masaj türü klasik ayurvedik tıp prensiplerine dayanır. Geleneksel bir sağaltıcı masaj tekniğidir.

 
Yeni

Doğal ve şifa verici bir yöntem olan refleksoloji masajı, enerji akışının doğru yayılımını sağlayarak organlara çeşitli sinyaller gönderir.

 
Yeni

Ağrıyı tedavi edici özelliği ile cilt tabakasının en derinine nüfuz eden derin doku masajı, kronik ağrılarda önemli ölçüde etki sağlamaktadır.